O nas

Nasza kwiaciarnia to najpiękniejsze kwiaty na najważniejsze okazje!

Jesteśmy rodzinną kwiaciarnią o wieloletniej tradycji. W naszych działaniach staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, tworząc wysmakowane i zgrabne kompozycje kwiatowe, które będą doskonałym dopełnieniem i ozdobą dla każdej uroczystości.

Nasze usługi polecamy wszystkim, którzy cenią sobie piękno i urok świeżych kwiatów oraz doceniają wartość estetyczną doskonale skomponowanego bukietu.

Zdobyliśmy cenne doświadczenie i bogatą wiedzę z zakresu florystyki. Współpracowaliśmy z wieloma Klientami, wzbogacając i ubarwiając ich imprezy rodzinne, oficjalne uroczystości i bankiety.

Wielokrotnie zajmowaliśmy się także oprawą florystyczną na zlecenie instytucji, firm i samorządów. Rozwijając naszą pasję, wiedzę i podążając za najnowszymi trendami, uczestniczyliśmy w wielu imprezach florystycznych i targach ślubnych.

Od początku powstania naszej kwiaciarni działamy z niewyczerpaną energią, oferując naszym Klientom nietuzinkowe pomysły, ciekawe kompozycje kwiatowe, oryginalne wiązanki ślubne i inne dekoracje.

Wciąż rozwijamy swój warsztat i umiejętności, a dzięki niezgłębionym pokładom wyobraźni nadal zaskakujemy naszych Klientów nowymi propozycjami i kompozycjami.

O kunszcie naszego warsztatu i znajomości profesji świadczą przede wszystkim wykonane przez nas prace, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Wykonujemy nie tylko bukiety i kompozycje ze ślubnych kwiatów, lecz również bogate aranżacje roślinne oparte o żywe komponenty na dowolną okazję. Naszym Klientom oferujemy dekoracje samochodów.

Zajmujemy się także dostawą kwiatów na telefon do domu Klienta lub we wskazane przez niego miejsce.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej kwiaciarni.

Zamówienia prosimy składać drogą telefoniczną pod numerem 690 393 100 lub pisząc na adres mailowy: tamara.strzelczyk68@gmail.com.

 
Wtyczki Social Media